Gaisa mitrinātāji

Higiēniskā izpildījuma gaisa mitrinātājs Condair DL

Condair DL - Gaisa mitrinātājs kas sevī apvieno divas mitrināšanas tehnoloģijas: izsmidzināšanu un iztvaikošanu, kas dod iespēju novērst visus iepriekšējo adiabātisko sistēmu trūkumus. Gaisa mitrināšanas jauda līdz pat 1000 l/h
Gaisa mitrinātājs Adiabātiskais mitrinātājs
Condair DL

Mitrinātājs Condair DL nodrošina vienmērīgu tvaika izsmidzināšanu un zemu enerģijas patēriņu. Condair DL ūdens tiek piegādāts caur molekulārās izsmidzināšanas sprauslām, kas ir speciāli piemērotas sistēmas individuālām prasībām. Sprauslu izmantošana nodrošina izsmidzināmās miglas veidošanos no vissmalkākajām ūdens daļiņām pie sūkņa darbības tikai 4-8 bar.

Mitrinātājs Condair Dual nodrošina to, ka uz gaisa plūsmas izvades nav aerosola daļiņu. Keramikas elementi paaugstina mitrināšanas efektivitāti un samazina izmantojamā ūdens daudzumu. Kā arī tie neļauj aerosola daļiņām nokļūt gaisa plūsmā un nodrošina pilnībā higiēnisku mitrinātāja darbību.

Condair DL absolūti higiēniskā darbība ievērojami samazina servisa apkopes izmaksas. Pilnībā demileralizēta ūdens, sterilizējošā bloka un iepriekšējas attīrīšanas filtru izmantošana samazina servisa izmaksas un novērš minerālu uzkrāšanos, kas var bojāt mitrinātāja sastāvdaļas.

Mitrinātāja absolūti higiēniskā darbība tika testēta un pētījumu rezultātā apstiprināta Fresenius Institūtā. Pozitīvs rezultāts tika apstiprināts ar Fresenius gaisa mitrināšanas sistēmu Higiēnas Sertifikātu.

Divu tehnoloģiju gaisa mitrinātājs

https://www.youtube.com/watch?v=jvfIQouOhsE

https://www.youtube.com/watch?v=apKy84fw4g8

https://www.youtube.com/watch?v=7SCZfdFlq_Q