Gaisa aizkari

Windbox BLXL

Airtecnics standarta lielas jaudas gaisa aizkari WINDBOX B, L, XL

Augsta spiediena gaisa aizkari komerciāla un industriāla rakstura telpu durvīm ar ieteicamo uzstādīšanas augstumu līdz 7 metriem. Aizkaru platums - 1 metrs, 1,5 metri, 2 metri, 2,5 metri un 3 metri. Aizkarus ir iespējams savienot rindā, ja tos ir nepieciešams izvietot virs platākām durvīm.

Apskatīt
DUOJET

Airtecnics divplūsmu gaisa aizkari DUOJET

Augstas efektivitātes un zema elektroenerģijas patēriņa gaisa aizkari komerciāla un industriāla rakstura telpu durvīm ar ieteicamo uzstādīšanas augstumu līdz 3,2 metriem. Aizkaru platums - 1 metrs, 1,5 metri, 2 metri un 2,5 metri.

Apskatīt
Airtecnics standarta gaisa aizkari WINDBOX Energy Saving ar EC motoriem

Airtecnics standarta gaisa aizkari WINDBOX Energy Saving ar EC motoriem

Zema elektroenerģijas patēriņa gaisa aizkari ar EC-motoriem komerciāla un industriāla rakstura telpu durvīm ar ieteicamo uzstādīšanas augstumu līdz 3,2 metriem. Aizkaru platums - 1 metrs, 1,5 metri, 2 metri, 2,5 metri un 3 metri.

Apskatīt
Airtecnics RECESSED WINDBOX Energy Saving

Airtecnics RECESSED WINDBOX Energy Saving

Zema elektroenerģijas patēriņa iebūvējamie gaisa aizkari ar EC-motoriem komerciāla un industriāla rakstura telpu durvīm ar ieteicamo uzstādīšanas augstumu līdz 3,2 metriem. Aizkaru platums - 1 metrs, 1,5 metri, 2 metri, 2,5 metri un 3 metri.

Apskatīt
COMPACT

Airtecnics kompakta izmēra gaisa aizkari COMPACT

Lielas ražības un kompakta izmēra gaisa aizkari komerciāla un industriāla rakstura telpu durvīm ar ieteicamo uzstādīšanas augstumu līdz 2,8 metriem. Aizkaru platums - 1 metrs, 1,5 metri, 2 metri un 2,5 metri.

Apskatīt
KOOL

Airtecnics auksto telpu gaisa aizkari KOOL

Lielas ražības gaisa aizkari aukstām telpām un saldētavām ar ieteicamo uzstādīšanas augstumu līdz 3,2 metriem. Aizkaru platums - 1 metrs, 1,5 metri, 2 metri, 2,5 metri un 3 metri.

Apskatīt
VARIWIND

Airtecnics variējama garuma gaisa aizkari VARIWIND

Modulārie gaisa aizkari komerciāla un industriāla rakstura telpu durvīm ar maināmu garumu. Ieteicamais uzstādīšanas augstums līdz 3,2 metriem, iekārtu platums no 1 līdz 3 metriem.

Apskatīt
ROTOWIND

Airtecnics rotējošo durvju gaisa aizkari ROTOWIND

Gaisa aizkari rotējošām durvīm ar ieteicamo uzstādīšanas augstumu līdz 3,2 metriem. Aizkaru izmērs ir atkarīgs no konkrēto durvju specifikācijas, tiek gatavoti pēc pasūtījuma.

Apskatīt
DECO

Airtecnics dekoratīvie gaisa aizkariDECO

Dizainiski gaisa aizkari komerciāla un industriāla rakstura telpu durvīm ar ieteicamo uzstādīšanas augstumu līdz 3,2 metriem. Aizkaru platums - 1 metrs, 1,5 metri, 2 metri un 2,5 metri. Aizkarus ir iespējams savienot rindā, ja tos ir nepieciešams izvietot virs platākām durvīm.

Apskatīt
DAM

Airtecnics gaisa aizkari DAM

Augsta spiediena gaisa aizkari komerciāla un industriāla rakstura telpu durvīm ar ieteicamo uzstādīšanas augstumu līdz 3,2 metriem. Aizkaru platums - 1 metrs, 1,5 metri, 2 metri, 2,5 metri un 3 metri.

Apskatīt
Lapa 2 / 2